0
satysfakcja gwarantowana

Valif 20mg w żelu

Cena: 140,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

promocja

Valif 20mg w żelu

Substancja czynna Vardenafil 20mg.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek żelu.
Działanie do 12 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 20 zł 140 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 19 zł 266 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 18 zł 378 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 17 zł 476 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł

Valif Oral Yelly

Lubisz niezwykłe doznania erotyczne? Chcesz być gotowy zawsze i wszędzie, mieć pewność, że nie zawiedziesz? To jest możliwe!
Mimo ciągłych stresów w pracy, problemów rodzinnych, możesz mieć siłę i wigor młodego człowieka! I to wszystko całkiem bezpiecznie,
z wykorzystaniem najnowszych metod.

Valif Oral Nelly, to nowoczesna, bardzo skuteczny i mocny środek pozwalający zapomnieć o problemach z potencją. Forma żelu sprawia, że środek jeszcze szybciej się wchłania i szybciej działa. A przyjemny owocowy smak dodatkowo podnosi walory środka. Dodatkowo, Valif Oral Nelly jest wyjątkowo długotrwały. Jego efekt utrzymuje się nawet do 12 godzin! Tak więc na kilka uniesień pod rząd z pewnością starczy!

Żel Valif Oral Nelly stanowi idealny zamiennik znanych leków, które cenę podbijają niezbędną marżą. Dlatego też wielu klientów już zdecydowało
 się właśnie na ten żel. Dzięki temu mają pewność, że kupują dobry specyfik w dobrej cenie. Szczególnie, że dzięki formie żelu, lek działa już po 15 minutach! Jeśli więc zależy Ci na szybkim działaniu, planujesz szybkie, spontaniczne zwieńczenie wieczoru, na pewno Valif Oral Nelly jest dla Ciebie! Czasami takie spontaniczne akcje bywają sporym wyzwaniem, teraz już nie musisz się martwić, że nie podołasz!

Valif żel

Korzystając z dobrodziejstw, jakie daje Valif Oral Nelly, należy pamiętać o kontakcie z lekarzem. Jest to lek jak każdy inny, nie zawsze dobrze współdziała z innymi lekami, przez co warto poinformować lekarza o stałych lekach, szczególnie tych na receptę. Dzięki temu będziesz miał pewność,
że po lekach nie wystąpią żądne niepożądane działania a przy tym lek zadziała prawidłowo. Ważnym jest dobranie dawki a nie powinno się tego robić samodzielnie. Tak więc, mimo że lek dostępny jest bez recepty, warto jednak podąć ten trud i porozmawiać z lekarzem. Wszelkie poważniejsze choroby, jak udar mózgu, choroby serca i inne wykluczają stasowanie tego typu leków. Jeśli więc nie jesteś pewny, czy możesz bezpiecznie stosować Valif Oral Nelly, zapisz się na konsultację lekarską!

Zbliżenia z partnerką powinny kojarzyć się z czymś pozytywnym, dlatego warto poświęcić swój czas, by dopasować lek do siebie.
Szczególnie, że Valif Oral Nelly działa już po 15 minutach, więc nawet niespodziewane igraszki nie wywołają u Ciebie paniki! Ten specyfik jest idealny na gorące kolacje, delegacje, spotkania w klubach, gdzie nie wiadomo, kiedy coś może się zdarzyć. Dlatego dyskretne opakowanie Valif Oral Nelly powinni być w kieszeni. Szczególnie, że są pakowane po 7 sztuk, także akurat na tydzień!