0
satysfakcja gwarantowana

Jesteśmy głównym przedstawicielem Ajanta Pharma na Polskę.
We wszystkie preparaty zaopatrujemy się bezpośrednio w firmie Ajanta Pharma.

Nasze preparaty mają zawszę długi termin ważności (minimum 2 lata), przechowywane oraz transportowane są w warunkach odpowiadających normom UE.

Dajemy 100% gwarancje satysfakcji na nasze preparaty, jeśli którykolwiek klinet nie będzie zadowolony ze współpracy z nami, zwrocimy pieniądze za całe zamówienie oraz za koszty przesyłki

Jako licencjonowany przedstawiciel posiadamy największe zniżki w firmie Ajanta Pharma przez co cena zakupu w naszym sklepie jest najniższa w internecie. Żadna inna firma w Polsce nie jest wstanie zaoferować lepszej ceny na poszczególny preparat. Jeśli znajdą Państwo lepszą ofertę zwrócimy rożnicę w cenie.

Na dobry początek współpracy oferujemy również 1 dowolny preparat z oferty całkowicie za darmo i niezależnie od wielkości zamówienia jakie Państwo złożą.

- Duża ilość preparatów GRATIS
- Pokrycie kosztów wysyłki w przypadku większych zamówień
- Dowolny preparat Gratis przy każdym nawet najmnijeszym zamówieniu
- Całkowita gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
- Najniższa cena w Polsce
- 100 % dyskrecja.


Wszystkie powyższe atuty czynią z naszej firmy najlepszą ofertę jaka istnieje w internecie. Gwarantujemy Państwu, że nie ma możliwości znaleźć strony która daje coś więcej niż my.

Jeśli znajdą Państwo stronę www z lepszą ofertą niż nasza zapewniamy 100 dowolnych preparatów gratis całkowicie za darmo, wysłanych na nasz koszt pod wskazany adres !!!!

Wystarczy podać link do strony www na której oferta jest atrakcyjniejsza niż nasza.

Zapraszamy do zakupów

ajanta-apteka.pl