0
satysfakcja gwarantowana

Lovegra 100mg

Cena: 64,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

promocja

Lovegra 100mg

Tabletka na potencję dla kobiet
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 4 64 zł 16 zł 19 zł
2 8 120 zł 15 zł 19 zł
3 12 168 zł 14 zł 19 zł
4 16 208 zł 13 zł GRATIS
5 20 240 zł 12 zł GRATIS
10 40 440 zł 11 zł GRATIS
20 80 800 zł 10 zł GRATIS

Lovegra

Czujesz się zmęczona? Nie masz ochoty na wieczorne igraszki, mimo że do tej pory nie stanowiło to dla Ciebie problemu? Daj sobie pomóc!
Na rynku działa wiele sprawdzonych tabletek, które poprawią Twój nastrój, zwiększą chęć bliskości z partnerem. Leków bezpiecznych,
nie hormonalnych, które zmienią oblicze Twój relacji. Lovegra, to mała tabletka w kolorze różowym. Jest to typowa Viagra dla kobiet, dlatego też jej skład i działanie jest bardzo podobne od odpowiednika męskiego. Substancja czynna tabletki, to Sildenafil, podobnie jak w wypadku Viagry dla mężczyzn. Musisz pamiętać, że Lovegra nie jest ani afrodyzjakiem ani hormonem. Zadziała tylko i wyłącznie w momencie odczuwania podniecenia. Wzmaga ukrwienie narządów płciowych, w szczególności łechtaczki, dzięki czemu wzmaga jej wzwód. Krew do ciał jamistych dopływa bez zakłóceń, wzrasta wrażliwość na bodźce dotykowe. Dlatego Lovegra idealnie sprawdza się również wtedy, gdy masz problem z osiągnięciem satysfakcji, orgazmu.

Tabletka działa od 4 do 6 godzin, dzięki czemu wystarcza nawet na powtórkę cudownych uniesień. Działanie tabletki odczujesz już po 40 minutach
od zażycia! Jeśli więc planujesz na dzisiejszy wieczór zabawę, koniecznie weź Lovegrę! Polecana każdej kobiecie, która nie odczuwa satysfakcji
ze współżycia, odczuwa niedostateczne, niepełne pobudzenie narządów płciowych. Lovegra pozwala na przeżycie kilku orgazmów z rzędu!
Z doświadczenia naszych klientek wiemy, że ich uniesienia są niesamowite, za każdym razem intensywniejsze!

Spożywając Lovegrę należy pamiętać, by unikać soku z grejpfrutów, posiłków wysokotłuszczowych, alkoholu. Opisywana tabletka jest bezpieczna, jednak jak każdy lek, ten również ma przeciwwskazania do stosowania. Jest to przede wszystkim ciąża, na każdym etapie. Niskie ciśnienie tętnicze, przebyty udar mózgu lub zawał serca, uczulenie na substancję czynną, niewydolność nerek lub wątroby, w przypadku chorych na białaczkę.

Kobiety nie zawsze chcą i mogą odczuwać przyjemność ze współżycia. Dlatego też warto znać i wiedzieć, że są tabletki pozwalające odczuwać prawdziwą, nie do opisania rozkosz, płynącą ze wspólnych igraszek. Dlatego też Lovegra, nazywana Viagrą dla kobiet, ma tak ogromne powodzenie. Jest bezpieczna, szeroko dostępna, w związku z czym można zawsze poi nią sięgnąć. I cieszyć się jeszcze lepszym współżyciem.
Odczuwanie satysfakcji ze współżycia jeszcze nigdy nie było tak proste do osiągnięcia! Kup u nas Lovegrę i zaskocz sama siebie ogromem uniesień! Spraw niespodziankę swojemu partnerowi i cieszcie się oboje rewelacyjnym współżyciem!