0
satysfakcja gwarantowana

Kamagra 100mg w żelu

Cena: 154,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

promocja

Kamagra 100mg w żelu

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w kartoniki zawierające 7 saszetek. „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający
Działanie do 4 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 22 zł 154 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 16 zł 224 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 15 zł 315 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 14 zł 392 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 13 zł 455 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 12 zł 840 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 11 zł 1540 zł
280 SASZETEK (40 WEEK PACK) 9 zł 2520 zł

Kamagra w żelu

Problem z potencją jest wstydliwy i chyba nikt nie mówi o nim otwarcie mówić. Żaden mężczyzna nie traktuje tego tematu swobodnie, a chwalenie się tego rodzaju dolegliwościami nie wchodzi w grę. Dlatego właśnie liczy się skuteczne i szybkie działanie. Trzeba czasami zastosować wspomaganie, które pomoże rozwiązać problem. Nie trzeba w tym celu iść do lekarza, ponieważ wiele leków dostępnych jest bez recepty i są niezwykle skuteczne na męskie dolegliwości z potencją.

Kamagra Oral Yelly to właśnie taki lek. Nie są to klasyczne tabletki, a jego forma żelu jest bardzo łatwa w aplikacji, zwłaszcza dlatego, że zastosowano pakowanie żelu w pojedyncze saszetki na jedno użycie. To znacznie ułatwia sprawę. Tak zwany One Week Pack zawiera 7 saszetek. Zwane potocznie „tygodniówką”, opakowanie wystarczy nam nawet na 7 dni ekscytujących doznań erotycznych.

Kamagra żel

Dla wzbogacenia doznań producent leku Kamagra Oral Yelly zrobił coś jeszcze. Otóż specyfik ten nie jest szkodliwy i posiada do wyboru wiele smaków takich między innymi jak ananas, pomarańcza, a nawet róża i figa. Nie trzeba chyba mówić, że dzięki takiemu zabiegowi zabawa będzie jeszcze lepsza.

Z czego właściwie robi się lek Kamagra Oral Yelly? Głównym składnikiem leku jest niemal całkowicie bezpieczny cytrynian sildenafilu (sildenafil citrate). To specyfik, który znajdziemy nie tylko w Kamagrze, ale w większości doraźnych środków na potencję, zarówno wśród popularnych marek jak Viagra, jak również w nieco mniej znanych produktach. Środek ten jest bezpieczny, dlatego Kamagra Oral Yelly jest dostępna bez recepty. Dobrze jednak będzie jeżeli przed jego zakupem skonsultujemy się z lekarzem i sprawdzimy nasz stan zdrowia. Środek ten działa bowiem na nasz układ krwionośny rozszerzając naczynia. Dlatego nie będzie on przeznaczony dla osób z chorobami tego układu chociażby.

Kamagra Oral Yelly

Kamagra Oral Yelly sprawi, że życie seksualne znów nabierze rumieńców, a Ty przestaniesz się wstydzić zbliżeń z partnerką. Nie będą one już tak stresujące. Jak wiemy stres związany z problemami z potencją jest dość problematyczny, bowiem czujemy, że możemy nie stanąć na wysokości zadania. To jeden z najgorszych stresów dla każdego mężczyzny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki, świetnemu doborowi środków na potencję Kamagra Oral Yelly raz na zawsze pozbawi Cię tego nieprzyjemnego uczucia, kiedy nie dajesz rady w łóżku. Odtąd Twoje życie seksualne zmieni się na lepsze, a Twoja partnerka będzie znacznie bardziej z Ciebie zadowolona. Zapomnij o stresie związanym ze swoją intymnością.