0
satysfakcja gwarantowana

Apcalis Sx 20mg w żelu

Cena: 168,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

promocja

Apcalis Sx 20mg w żelu

Substancja czynna Tadalafil 20mg w każdej tabletce.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.
Działanie do 36 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 24 zł 168 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 22 zł 308 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 20 zł 420 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 18 zł 504 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł

Apcalis żel(tadalafil)

Środków na potencję jest dziś bardzo dużo. Nic więc dziwnego, że czujesz zamęt związany z liczbą dostępnych tabletek, żeli i innych form przyjmowania środków na potencję. Szczególnie, że wszystkie mają taki sam lub podobny skład, podobne działanie. Który w takim razie wybrać?
My ze swojej strony proponujemy Apcalis Yelly 20mg. Środek stosowany, jako zamiennik innego znanego leku, sprawdza się idealnie podczas gorących nocy. Z opinii powracających do nas mężczyzn wiemy, że dzięki temu lekowi nie tylko mają pewność skuteczności stosunku, ale przede wszystkim jakość ich współżycia zdecydowanie się poprawiła. Szczególnie, że wielu z nich doznaje ponownego szczytowania, co nie udawało się nigdy wcześniej!

Apcalis oral yelly

Apcalis Yelly 20mg, to rewelacyjny lek w formie żelu, którego działanie jest jeszcze szybsze, aniżeli w formie tradycyjnej tabletki! My możemy zapewnić, że udowodnione działanie jest już po 15 minucie od przyjęcia leku! Tak więc jeśli zależy Ci przede wszystkim na szybkości i skuteczności, wybierz Apcalis Yelly 20mg! Forma smacznego żelu, który uaktywnia się już w jamie ustnej sprawia, że to właśnie ten lek jest wybierany przez naszych konsumentów. Jeśli planujesz spontaniczne akcje, nieplanowane wypady do znajomych, miej zawsze przy sobie Apcalis Yelly 20mg!
Środki te utrzymują się aż do 36 godzin! Wszystko zależy od organizmu.

Lek ten ma działanie takie samo, jak markowe, o wiele droższe specyfiki. Przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn mających problemy z potencją lub utrzymaniem erekcji w stopniu koniecznym do odbycia satysfakcjonującego współżycia. Proponowany przez nas lek nie jest ani afrodyzjakiem ani hormonem, działa tylko w wypadku pojawienia się odpowiednich bodźców. Opisywany przez nas środek również może wywołać skutki uboczne,
a także nie jest przeznaczony dla każdego. Dlatego też zalecamy kontakt z lekarzem, który podpowie, jakie dawki, jak często można bezpiecznie stosować. Sprawdzi również, czy zażywane leki nie są przeciwwskazaniem do stosowania naszego leku na potencje.

W naszej ofercie otrzymujesz kartonik zawierający 7 sztuk tabletek, idealny na cały tydzień. Oferujemy tabletki w komfortowym wydaniu, dzięki czemu zawsze możesz je mieć przy sobie. Jest to idealne rozwiązanie na wszelkie wyjazdy, spontaniczne wycieczki a także planowane imprezy.
Jesteśmy przekonani, że nasz lek Apcalis Yelly 20mg przekona Cię do wyboru właśnie jego. Szczególnie gdy zapoznasz się z opiniami innych, przekonasz się do naszego leku. Jest niezawodny!